tiara (0 tétel)
2023 andrás
bord
5 peng 1944
18 k arany ra
antik tárgyaló asztal
restaurált darab
mig sisak
merőkanál jelzett
kaleh
nullás
ezer peng
régi rózsás csupor
200 forintos fc
csehszlovák kínáló tál
roth kerámia
régi zománcos kuglófsütő
falióra tokra
tóth ferenc
indonézia unc
porceln
pólya beszélgetők
cica képeslap
várgesztes
alexandrit kő
acél metszet buda