urban gábor (3 tétel)
aranyozott bronz
stein jános
alföldi porcelán étkészlet
rózsaszín csésze
mentőláda
steyr
türkizkék
ház
álkandalló
gépi gobelin
komáromi kacz endréné
pisilő
citrin arany
aktatáska
liget
deák ébner lajos
akt rézkarc
antik kiöntő
holdkő fülbevaló
wilesco
kapcsa
korall gyűrű
zománc kép
falióra súly
iparművészeti lámpa