vad��szfestm��ny (0 tétel)
oscar wilde
jugoszláv porcelán
díszváza
jáva
kekszes
herendi viktória mintás kávéscsésze
logarléc
duward
nagyvárad
fejdísz
omnia
bronzírozott
aranyozott bross
századfordulós
japán teáskészlet
párizs
vallás
sekonda
női pecsétgyűrű
pohár kerámia
royal albert csésze
faragott szekrény
50 fillér 1953
győri márton
zsolnay hungária