varga d j��zsef (0 tétel)
maci plüss
mária szobor
20 forint 1965
tésztavágó
bauhaus íróasztal
képeslap
szarvasi asztali lámpa
három majom
intarziás doboz
búzavirág
zsolnay levesestál
mikszáth kálmán
rochas
kínai tányér
partizán
herendi hecsedli
spinell
ritka porcelán figura
antik harang
krieg ferenc
gyöngy nyakék
jelzett
régi maci
art deco óra
kasznár ring