vasgy��r (0 tétel)
jelzett fa
szabó józsef
hollóházi doboz
zsolnay n
vitus
karácsonyi kínáló
polyák
savoy
fenyő éjjeliszekrény
ezüst kézműves
karácsonyfadísz csillag
m kir
bosendorfer
kogutowicz manó
1936 tíz pengő
aranyozott kávéskészlet
giccs
gárdonyi géza
szőlősi
halotti maszk
herendi viktória mintás gyertyatartó
manlicher
marsala
cseh készlet
alföldi bonbonier