west germany (0 tétel)
retro karácsonyi
foglalat réz
bécsi barokk komód
mária jézus
1968 100 forint
kerámia róka
fedő tartó
cigarettapapír
fajansz teáskészlet
ökörszemes tükör
mini falióra
katti zoób
lapis fülbevaló
antik rézkarc
csíksomlyó
dán fotel
jelzett üveg
cipő 40
kaszakő tartó
meisseni sárkány
regensburg
ülő kislány
lahner
palla
fazekas istván