zongoraszék (48 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 08:47
35.000 HUF
97.18 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:42
60.000 HUF
166.59 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 19:05
38.790 HUF
107.70 USD
Eladva: 2024. máj. 01. 21:09
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
49.800 HUF
138.27 USD
Feltöltve: 2023. dec. 20. 16:56
34.567 HUF
95.98 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 22:23
75.000 HUF
208.24 USD
Feltöltve: 2023. okt. 18. 19:47
34.900 HUF
96.90 USD
Feltöltve: 2023. júl. 18. 07:08
22.000 HUF
61.08 USD
Feltöltve: 2023. jún. 21. 10:52
13.500 HUF
37.48 USD
Feltöltve: 2023. máj. 14. 15:57
8.500 HUF
23.60 USD