zsolnay medve (4 tétel)
arany szív
xviii század
réz kulcstartó
belmondo
petróleum lámpa mini
kompakt
plány ervin
savoy
tű goblein
aranyozott kép
tálka müzlis
jankay tibor
istenség
olvasó lányok
herendi viktória mintás gyertyatartó
kórusz rézkarc
bogár medál
wehrmachtswerk
antik hamutartó
monostori
bullas józsef
tóth rozália festmény
bayonet
nádudvar
breki