antik játék (4 tétel)
Biedermeier , íróasztal jàték asztal,kàrtyaasztal ,1800 As évek eredeti antik bútor, Gyönyörű furnér
150.000 HUF
419.75 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 07:34
95.200 HUF
266.40 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 21:18
180.000 HUF
503.70 USD
Feltöltve: 2023. dec. 20. 16:56
23.456 HUF
65.64 USD
ónémet étkezőasztal
wehrmachtswerk
kalocsai terítők
made in japán
zsolnay pillangós gyertyatartó
kutas szobor
olaj vászon
zenit és
kitüntetés tartó
pannon
2 pengő 1932
gin
foglalat réz
de sede
retro falikárpit
gorka géza kerámiák
pócs
carlsbad porcelán
benes józsef
retro kávéfőző
rubint ávrahám
számológépes
80x100
marina
balatonalmádi