fali kerámia (0 tétel)
gubbio
derelyeszaggató
carlsbad porcelán
szecessziós étkészlet
katonai zsebóra
b szabó
jelzett üveg
kínáló öntöttvas
légi
régi csepel
sándor mátyás
gránit akt
fehér cipő
zsolnay horoszkópos
harangok
retro üvegbúra
régi pléh doboz
földrajz atlasz
vertel józsef
bakelit kitűző
mérőhenger
aranyozott kávéskészlet
filip
műszaki régiség
vörös korall