Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
falitéka (20 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 19. 11:53
115.000 HUF
321.85 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 14:14
22.000 HUF
61.57 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 10:09
18.800 HUF
52.61 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 15:49
25.000 HUF
69.97 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:13
24.000 HUF
67.17 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 08:18
28.000 HUF
78.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
13.500 HUF
37.78 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
279.87 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
115.000 HUF
321.85 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
85.000 HUF
237.89 USD
Feltöltve: 2023. szept. 22. 12:15
7.950 HUF
22.25 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. aug. 08. 18:23
8.500 HUF
23.79 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
gyertyakoppintó
kő kaspó
kitömött
kisszék
zsolnay ritka figura
minolta
simon tünde
nyakláncok
ritka bodrogkeresztúri
herendi könyv
asztali öngyújtó
carcano
ezüstözött étkészlet
zsolnay könyv
praziolit
üveg asztal
bohemia porcelán
ikeás
mini üveg
adderleys
porcelán mosdótál
péri
haj
szerecsen
hódmezővásárhely