műkincshatározó (1 tétel)
zsolnay étkészlet főnix
2001 forgalmi sor
zsolnay szenteltvíztartó
vegyes technika
hc
gábri
donner
ritka porcelán
máriaremete
kristály figura
jelzett bizsu
karácsonyi tányér
istennő
szűts
rönk
kínai kávés
wagner jános
alföldi teáscsésze
svájci bicska
házivászon
impresszionista festmény
zala
zumpfe klára
anyóka
szatmár németi