Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
német (34 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 19:06
84.150 HUF
233.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 10:44
390.000 HUF
1,081.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 14:01
39.999 HUF
110.93 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 19:45
75.000 HUF
208.00 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 19:55
2.500 HUF
6.93 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 12:36
215.000 HUF
596.26 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.33 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 19:16
20.000 HUF
55.47 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 10:08
4.700 HUF
13.03 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. dec. 11. 07:39
1.800.000 HUF
4,991.90 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
82.000 HUF
227.41 USD
Feltöltve: 2023. dec. 01. 18:47
19.990 HUF
55.44 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 22:17
50.000 HUF
138.66 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 10:08
59.000 HUF
163.62 USD
Feltöltve: 2023. okt. 09. 07:02
5.300 HUF
14.70 USD
Feltöltve: 2023. okt. 09. 07:02
4.300 HUF
11.93 USD
Feltöltve: 2023. okt. 02. 10:11
16.000 HUF
44.37 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 08:07
15.900 HUF
44.10 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között