franz (1 tétel)
férfi zokni
műbőr fotel
zsákvászon
hegyikristály nyaklánc
churchill tányér
dekanter
borostyán arany
fali váza
vadász könyv
máriaház
dúsan faragott
fajansz étkészlet
safi
fém 200 ft
aranyozott csillár
szilvásvárad
piros eozin
tölcséres gramofon
spagetti
mid century váza
mini arany
pincsi
fali akasztó
forgalmi sor 1980
selyem doboz