furnér (11 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 16:01
195.000 HUF
543.60 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 08:31
55.000 HUF
153.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 10:08
380.000 HUF
1,059.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 07:57
85.000 HUF
236.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 09:15
66.000 HUF
183.99 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 18:59
98.000 HUF
273.19 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 11:57
160.000 HUF
446.03 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
650.000 HUF
1,812.00 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 02:00
340.000 HUF
947.81 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 02:00
160.000 HUF
446.03 USD
Feltöltve: 2023. nov. 09. 18:17
150.000 HUF
418.15 USD
pengő tervezet
retro mini porcelán
oblatt julia
vasal��deszka
bodrogkeresztúri katicás kislányok
zsolnay virágos leveses
horthy 5 peng 1939
1941 20 peng
antik art deco karóra
jelzett ker��mia
gyűjtőtok
200 forintos 2007 fc
lemezárugyári lendkerekes
zsolnay váza 41 5 cm
antik ritka népi nagy falitál
díszpárnahuzat keresztszemes
kincsem 2024
virágos antik képeslap
fali ra
orosz porcelánfigura
mokép kártyanaptár
antik pecsétnyomók
ezüst gyertyatartó bécsi rózsás
mintára
iparművészeti kerámia gyertyatartó