kis szekrény (14 tétel)
Kis méretű sokfiókos szekrény, felújítandó (szín) szempontjából, szerkezetileg masszív, 20. sz. elej
Eladva: 2024. ápr. 23. 18:21
Eladva: 2024. febr. 14. 10:30
alumíniumárugyár
royal albert memory lane
antik nemesfém ékszer
1000 forintos ezüst
kincsem 3000
horthy 5 peng
kínai rizs tál
zene box
angol királyné
szaggat
árvay józsef
tíz kicsi mackó
aranykarreif
sel
magyarország állatvilága
dik
beeman
2ajtós
ezüst 3000 forintos
miniatűr sárgaréz cica
tiffany co ékszer
villog
furnérozott fa doboz
hagymamintás villeroy boch
herendi hamuz��