Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
német (21 tétel)
A kategória kiemelt termékei:
Feltöltve: 2024. máj. 08. 17:20
375.000 HUF
1,055.98 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 19:45
75.000 HUF
211.20 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 19:55
2.500 HUF
7.04 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 12:36
215.000 HUF
605.43 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
281.60 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 19:16
20.000 HUF
56.32 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 07:39
1.800.000 HUF
5,068.73 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
82.000 HUF
230.91 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 22:17
50.000 HUF
140.80 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
csipkés karácsonyfadísz
korosten porcelán
festmény makó
bartmann
russ maci
gpm
vidámparki
vintage selyem
kerámia szobor lány
75 éves első
képkeret 50x70 cm
fényképezőgép flexaret
váczi kerámia
kecskeméty károly
csizmadia margit kerámia
kocsma szék
123
villeroy évszak
herendi porcelán hecsedli mintás
kulcs római
��l��s
kalocsai porcelán kávés
vár ezüst
splash
matchbox yesteryear