Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy szekrény (6 tétel)
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.27 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
455.84 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
barokk lámpa
csempe kép
pokolgép
200 forint 2001
pálfy putyu
bóly
zala vármegye
ónémet könyvespolc
seiko női
budapest képeslap
melegszendvics sütő
hernyóselyem
darren shan
buren
trianoni
zománcos lámpa
tálalókocsi
halas porcelán
herendi só
borsfay lámpa
zsolnay váza 42 cm
cukros
fehér szószos
wrangler
herendi kávéskészlet viktória