csillag (1 tétel)
olaj vászon festmény deák
gál lajos
antik tárgyaló asztal
tíz kicsi mackó
zsolnay kék barackvirágmintás lapostányér
köztisztasági
horgolt plüss
kiscsikó
kakukkos�ra
gyöngy sáltű
kristály üveg dugóval
varázslatos utazás
antik szekrény restaurált
április 29
hímzett pipacs
lógós tányér
bécsi páncélos lovagszobor
vitrines fiókos szekrény
valódi selyem kendő
horthy 5 peng
arany színű klipsz
női utazó óra
hollóházi porcelán levendulás
4 székes
akvamarin arany ékszer