gombás (2 tétel)
lettorszag euro
csoki nyuszi
merőkanál jelzett
árvay józsef
baba 53
antik szekrény restaurált
bakelit tojás
falióra 1870
antik l
nosztalgia dísz
zsolnay kávéscsésze kistányér
1888 m
gyémánt karkötő briliáns
mitológia jelenetes porcelán
aranykarreif
5 rubel 1997
fazekas fekete kerámia
felvarr
12 db retro karácsonyfadísz
kocsicipő
tóth ferenc
deák 2023
i andrás emlékérme
hollóházi barokk asztalközép
karra