zongoraszék (37 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 08:47
35.000 HUF
97.18 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:42
60.000 HUF
166.59 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 19:05
38.790 HUF
107.70 USD
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
49.800 HUF
138.27 USD
Feltöltve: 2023. dec. 20. 16:56
34.567 HUF
95.98 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 22:23
75.000 HUF
208.24 USD
Feltöltve: 2023. okt. 18. 19:47
34.900 HUF
96.90 USD
Feltöltve: 2023. júl. 18. 07:08
22.000 HUF
61.08 USD
Feltöltve: 2023. jún. 21. 10:52
13.500 HUF
37.48 USD
kohászat
elgin
zsolnay eozin cica
nyergesi jános
konyakos pohár
neobarokk asztalka
sárkaparó
drasche babázó
népviseleti baba
raksányi
oldaltáska
antik kaspó
kerámia akt
koloniál garnitúra
kalló lászló
jersey
piros pöttyös
fém tükör
fa talp
régi csésze
kühne
szobor óra
szent lászló
aquincumi tálka
cifraszűr