art deco sérült (1 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 12. 15:37
34.900 HUF
98.60 USD
olaj lámpás
csakra gyűrű
szerencsehozó elefánt
zsolnay foxi
alföldi tölcsérvirágos
lange söhne
tároló kosár
japán képeslap
nagykendő
szakrális
gránit tulipános
herendi fiú kutyával
intarziás tálca
pityke gombok
fischer emil váza
hat szék
zsolnay tartó
antik réz állólámpa
üveg gyümölcs
zománcozott tejeskanna
kántor és szabó
heyer arthur
dordzse
szegedi kovács
eton leveses