csiszolt (4 tétel)
blind
vörös érdemrend
kép réz keretben
rézkarc paraszt
női utazó óra
ghom selyem szőnyeg
50 korona replika
gondos józsef terrakotta
ezüst gyertyatartó bécsi rózsás
természetvédelmi kiállítás
agancsmarkolat
zene box
női ezüstgyűrű 62
damaszt monogramos
régi láda doboz
fehérarany medál brill
antik fa díszek
2024
karácsonyfadísz sópapír
gyógyterem
agárportré
autó 5
bélyeg ballon
hungarocell dísz
angol házikó