faragott keleti (1 tétel)
Antik patinás dúsan áttörten faragott figurális aranyozott 2 db falikép kínai bútor berakás 201 7486
106.000 HUF
294.43 USD
szert
jolán
herendi rózsa porcelán
alföldi süteményes tányér
király váza
50 pence
arany női karkötő
porcelán kés
homokkő
baranya megye
xviii századi
zsolnay pocakos bögre
tálaló eszköz
orosz varrógép
1918 25 korona
shakirov
madaras kép
fodrász olló
praha
agyag katona
csató
herendi vrh
gyűrű 48
schumann arzberg
lehajtható asztal