retro asztali ��ra (0 tétel)
bak medál
argor
10 fillér 1926
kerámia retro figura
régi gyalu
porcelán fácán
ezüst leveseskanál
kennedy 1964
lápisz ezüst gyűrű
fülke
sindy baba
erotikus zsebóra
mecsek
aqvarell
ferkovics
fajansz tortatál
vas gereben
milford
alkohol
józsajános
csavart fülbevaló
aranyozott bavaria
bella kerámia
sérült kerámia
gyöngy táska