4 tétel
aranyozott kávéskészlet
lóczy lajos
herendi fehér porcelán étkészlet
bogár medál
baba szem
porcelán majom
keresztény
sportcipő
régi diótörő
smith
zsolnay szecessziós váza
dietmar
koktélgyűrű
faragott bútor
toszkána
katona festmény
jubileumi
egyházi festmény
ivh
1932 50pengő
eozin sas
zsolnay boxer
grundig rádió
gót betűs
intarziás dohányzóasztal