mid century fotel (2 tétel)
vietnam dong
15000 forint
mesejelenetes tányér
négy ágú gyertyatartó
olasz kard
artdeco szék
vágtázó
isolette
fodros szélű
vadállatok
one direction
kerámia mikulás
1974 március
nagy abrosz
kutyás képeslap
törpe karácsonyfadísz
tízmillió milpengő 1946
unicum next
bristol porcelán
aranyozott 2000
tanuljunk méhészkedni
horgolt tunika
orvosegyetem
restaurált szék
régi retro karácsonyfadíszek