art deco (12 tétel)
európai iskola
szocialista hazáért
art deco könyvszekrény
képeslap keszthely
csillár angyalkás
1000 líra
martinszky jános
tento
berger garnitúra
ezüst orosz gyűrű
makra jános
csilléry
indián baba
pico
1992 200 ft
zsolnay gyufatartó
antik rézkarc
pilóta tőr
ábrahámhegy
alsógöd
teknővájó
thomas rosenthal
kender vászon
majális
alföldi porcelán tál