vas asztal (0 tétel)
élve fogd el
fátyol váza
porcelán babafej
táncos figura
1908 1 korona
vesztróczy
luna
nutria bunda
komlós könyvtámasz
hollóházi art deco hal
ványai
flanel
mundgeblasen
bohemia hagymamintás
vászon hímzett
lego duplo
falicsempe
magén
ezüst figurális asztalközép
antik karácsony
kendő lovas
réz kalaptartó
ottó wagner szék
intarziás kisasztal
páros szilke