vintage bútor (8 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 27. 22:40
Eladva: 2024. ápr. 21. 14:59
MA MINDENT ELADOK!!! :) Gyönyörű, vintage intarziás kétfiókos asztalka / sublót
KIHAGYHATALAN ÁRON! CSAK MA!!
VALENTIN NAPI AKCIÓS ÁR! :) Vintage három fiókos kis hasas komód /sublót
KIHAGYHATATLANUL KEDVEZŐ AKCIÓS ÁRON!!!
íróasztal biedermeier
aranyozott nyaklánc
kopcsányi ottó
wilhelmsburgi
berecz
üveg cukortartó
biskvit
unicumos
onix tojás
konyhai
réth alfred
robotron
opál gyűrű
henczné
levesestányér
kikötő
boleradszky
fűszertartók
égősor
pingvines bögre
csíkos andrás
mattel barbie
libéria
szecessziós ezüst
beépítés