24 tétel
Eladva: 2024. ápr. 30. 09:30
Eladva: 2024. febr. 25. 13:32
Eladva: 2024. febr. 27. 11:08
Eladva: 2024. márc. 07. 13:03
Eladva: 2024. ápr. 13. 08:46
Eladva: 2024. ápr. 25. 11:24
XIX. századi kelengyés láda ! Gyönyörű kézzel festett mintával! Tiszárovits Gyula készítette 1896ban
lametta
antik olló
fazekas pál
barta lászló
picard
tóth endre
jack daniels
gyöngyösi
aranyozott ezüst medál
kiss péter
órs
kék csészealj
majorosi sarolta
lenin eozin
seltmann weiden bavaria
mannlicher bajonett
thuróczy zoltán
adorján
herendi csibe
rózsa kvarc
miniatűr porcelán
lúd
paprika tartó
eozin cica
sarreguemines fontanges