1.311 tétel
Komód,Smizett, Éjjeli szekrény,Comodino.Art Deco,Tv,szekrény, posztamens szobortartó, intarziàs szép
Eladva: 2024. ápr. 26. 10:56
Antik Thonet asztal Lichtig gyönyörű állapot. Szalon, dohányzó reggeliző asztal Szecessziós Art Deco
Eladva: 2024. ápr. 26. 10:56
Eladva: 2024. ápr. 25. 22:45
Eladva: 2024. ápr. 25. 18:38
Nagy táláló és kis táláló szekrény neo barokk ebédlő
Neo barokk találószekrény
Eladva: 2024. ápr. 25. 14:28
Eladva: 2024. ápr. 25. 11:24
Eladva: 2024. ápr. 24. 11:08
Eladva: 2024. ápr. 24. 02:09
1 korona 1896
1000 pengő 1945
magyar nemzet
fa kép faragott
rakodó vonat
kaputelefon
wc tartály
antik kínáló
fehér függöny
aranyozott ezüst nyaklánc
abaújszántó
sorszámozott
lat készlet
gyűrűpárna
majorica
kültéri állólámpa
puukko
tommy hilfiger
bronz csengő
vans
nagy kálmán
10000 milpengő 1946
faragott asztal
lugos
tea asztal