art deco (62 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 15. 08:24
265.000 HUF
746.94 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 09:42
69.000 HUF
194.49 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 00:45
130.000 HUF
366.43 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 08:55
250.000 HUF
704.66 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 11:50
890.000 HUF
2,508.60 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 10:47
17.000 HUF
47.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 08:15
30.000 HUF
84.56 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 10:32
250.000 HUF
704.66 USD
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
49.800 HUF
140.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
2.000 HUF
5.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 13:05
120.000 HUF
338.24 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:57
90.000 HUF
253.68 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 23:29
100.000 HUF
281.87 USD
100.000 HUF
281.87 USD
100.000 HUF
281.87 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 09:22
39.990 HUF
112.72 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 09:16
350.000 HUF
986.53 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 16:43
75.000 HUF
211.40 USD
Feltöltve: 2024. febr. 19. 16:31
30.000 HUF
84.56 USD
Bécsi karosszék, 20.sz elejei eredeti kárpittal, tisztítva részben javítva, enyhe sérülésekkel eladó
69.990 HUF
197.28 USD
Hagyatékból retró rugos Kárpitos étkező szék art deco 30000ft óbuda ülés magasság 45cm ülés méret 45
30.000 HUF
84.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 28. 07:38
250.000 HUF
704.66 USD