szecessziós (5 tétel)
Eladva: 2024. máj. 01. 21:09
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
Eladva: 2024. márc. 29. 15:21
ezüst gyémánt
balassagyarmat
herbertz
1932
pető
magyar vizsla
5 forint 1972
paddington
német teás
art decor
asztali kereszt
gyertyányi németh gyula
boros kínáló palack
br
fa angyal
evőeszközök
öntöttvas teáskanna
zsolnay váza orchidea
szódásüveg 2dl
veress géza
kozák
bíró ákos
ss gyűrű
egyetem
zsolnay gömb