art (100 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 11:31
15.750 HUF
43.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 22:16
2.940 HUF
8.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 11:50
890.000 HUF
2,458.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 10:32
250.000 HUF
690.66 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 14:39
80.000 HUF
221.01 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 22:11
12.000 HUF
33.15 USD
Antik, hajlított fából készült Thonet szék , felületén csodás kopással , üllőfelületén fúrt mintával
20.000 HUF
55.25 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 13:05
120.000 HUF
331.52 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 21:10
28.000 HUF
77.35 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:57
90.000 HUF
248.64 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 23:29
100.000 HUF
276.27 USD
100.000 HUF
276.27 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 06:37
23.000 HUF
63.54 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 18:33
100.000 HUF
276.27 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 09:22
39.990 HUF
110.48 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 19:52
60.000 HUF
165.76 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 10:03
265.000 HUF
732.10 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 16:43
75.000 HUF
207.20 USD
Feltöltve: 2024. febr. 29. 17:48
14.000 HUF
38.68 USD
Feltöltve: 2024. febr. 19. 16:31
30.000 HUF
82.88 USD
Feltöltve: 2024. febr. 19. 16:08
55.000 HUF
151.95 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 19:16
20.000 HUF
55.25 USD
Bécsi karosszék, 20.sz elejei eredeti kárpittal, tisztítva részben javítva, enyhe sérülésekkel eladó
69.990 HUF
193.36 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 10:19
80.000 HUF
221.01 USD
Hagyatékból retró rugos Kárpitos étkező szék art deco 30000ft óbuda ülés magasság 45cm ülés méret 45
30.000 HUF
82.88 USD