zongora (8 tétel)
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
49.800 HUF
137.64 USD
Feltöltve: 2023. dec. 20. 16:56
34.567 HUF
95.54 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 22:23
75.000 HUF
207.29 USD
bodrogkeresztúri papagáj
coca cola rekesz
gumicsizma
katona fotó
fehérarany ékszer
zajácz
gobelin tájkép
barokk székek
felesütős
mizsei
zsolnay rózsás étkészlet
hollóházi piroska
kerámia tyúk
thomas ivory váza
mikulásvirág mintás
bőr ridikül
filozófus
ducsay
prag
borostyán arany
kovács józsef
gergely sándor
só és borsszóró
tűzkő
pompadur teás