Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
intarziás (14 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 12:12
54.000 HUF
151.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:38
220.000 HUF
617.74 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 10:08
520.000 HUF
1,460.12 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
280.79 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 19:23
500.000 HUF
1,403.96 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:29
122.345 HUF
343.54 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:19
885.000 HUF
2,485.02 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
449.27 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
505.15 USD
Feltöltve: 2023. júl. 06. 15:20
299.000 HUF
839.57 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
gebhart
gruen karóra
herendi orosz agár
kőbányai kancsó
teáskanna csészével
foci 1990
nyuszika
4044241
3818382
addiesdive
zsolnay tádé
kék szilke
adderley fajansz
festett kínai váza
easter
téli festmények
sent
petróleum lámpa bázis
afro celotto
antik fenyődísz
vajborostyan medál
kulm
család aranykönyve
karácsonyfadísz propaganda
belgium euro