Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
intarziás bútor (45 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:00
59.000 HUF
163.00 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 15:01
54.000 HUF
149.18 USD
Különlegesen szép intarziákkal készített Olasz? Art deco stílusú bárszekrény kihúzható pohártartóval
350.000 HUF
966.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:47
2.200.000 HUF
6,077.85 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:58
80.000 HUF
221.01 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:38
220.000 HUF
607.79 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 10:08
550.000 HUF
1,519.46 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.27 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 17:53
299.000 HUF
826.04 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 10:10
80.000 HUF
221.01 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:29
122.345 HUF
338.00 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 18:28
149.000 HUF
411.64 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
44.900 HUF
124.04 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:19
885.000 HUF
2,444.95 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
442.03 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
497.00 USD
Feltöltve: 2023. szept. 03. 17:27
295.000 HUF
814.98 USD
Feltöltve: 2023. júl. 06. 15:20
299.000 HUF
826.04 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
vitézi rend
britannia
czinege zsolt
karóra seiko
richter antik
makula
pirogránit váza
kerékgyártó
nyél
németh józsef
eozin kancsó
revue thommen
fém vödör
csohány
ralph lauren
méreg
erika teás
repesztett mázas zsolnay
radnai zoltán
ezüst 950
órás lámpa
gasser
2vh
1000 korona 1923
vydai brenner nándor