Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
intarzia (44 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:00
59.000 HUF
162.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 15:01
54.000 HUF
148.61 USD
Különlegesen szép intarziákkal készített Olasz? Art deco stílusú bárszekrény kihúzható pohártartóval
350.000 HUF
963.18 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:47
2.200.000 HUF
6,054.30 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:58
80.000 HUF
220.16 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:38
220.000 HUF
605.43 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 10:08
550.000 HUF
1,513.58 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
275.20 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. jan. 20. 17:53
299.000 HUF
822.83 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 10:10
80.000 HUF
220.16 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:29
122.345 HUF
336.69 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 18:28
149.000 HUF
410.04 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
44.900 HUF
123.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:19
885.000 HUF
2,435.48 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
440.31 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
495.08 USD
Feltöltve: 2023. szept. 03. 17:27
295.000 HUF
811.83 USD
Feltöltve: 2023. júl. 06. 15:20
299.000 HUF
822.83 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
pravda
rézveretes falióra
japán képeslap
só szobor
ezüst 5márka
empire kandallóóra
kék vörös
tükrös petróleumlámpa
fakeretes tükör
kaspó vas
balatoni emlék plexi vitorlás
csehország
herendi juhászok
laluk
leanderes
temesi
falusi festmény
pók bross
sturovo
arany piros
blikk
kalocsa porcelán
uhrin
frank müller
zsolnay foxi