Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy (7 tétel)
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.91 USD
Feltöltve: 2023. nov. 01. 20:47
90.000 HUF
250.11 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
simson
napraforgó
íróasztal szék
figurális porcelán
herendi süteményestál
kávés kiöntő
réz fogantyú
ezüst szalvétagyűrű
tárgyaló
antik festmény
pásztor
star trek
katonás tányér
sparhelt
nyomat
svájci katonai
illatosító
herendi juhász
tábori
lajos fülöp
thonet újságtartó
miskolc
karakterbaba
levél
pirk