berakásos (1 tétel)
akvarell kép
antik fiókos komód
1817
bögre ritka
buler
rumini
orosz ezüst pohár
ezüst fülbevaló cirkónia
gőztraktor
gyertya csipesz
walburg
kölni parfüm
mini kaspó
andrás csiky
eozin nádor judit
tükrös petróleumlámpa
zsolnay madárpár
szentkuthy
lange söhne
1848 krajczár
real
szakrális
esprit óra
élesdy rézkarc
limoges váza