mosdótál (1 tétel)
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
140.36 USD
honty márta
angol leveses
zöld lámpa
csipkeszalag
csipkés párna
zsolnay hangulat
1990
üvegtárgyak
réz láda
zsolnay figurális porcelán
turista bot
sarok polc
sósborszeszes üveg
opálüveg
royal albert teás
balatonszepezd
röviditalos pohár
sütikiszúró
20 heller
asztali kereszt
tarot kártya
goebel macska
baromfi
kézzel írott
fehérnemű