römi kártya (1 tétel)
antik pipa
vereco
törpeautó
art deco csésze
art deco szekrény tálaló
100000 b pengő
szász endre falitál
1958
teás herendi viktória mintás
konyec
balmoral
nyúl nyuszi
halálfej
méhészeti
10 fillér 1894
16 század
vászon terítő
mária festmény
angyalok
első napi
licit
zsolnay pillangó teás
kőcserép
szajkó
kihúzható étkezőasztal