geometria (1 tétel)
selyem köntös
zsolnay eozin többtüzű
sarok ülőgarnitúra
akvamarin nyaklánc
ifj vigyázó
aquincumi liba
aranyozott ezüst medál
húsvéti régi
hollóházi úszó
balaton akvarell
porcelán telefon
gyetyatartó
arany gyűrű ametiszt
antik buton
etióp tűzopál
pádua kálmán
gyűrű 48
potpourri
duralex
hollóházi lila
mattyasovszky
kalocsai készlet
arany longines
tuareg
hollóházi dísztányér