régi tv (1 tétel)
industrial lámpa
herendi fehér porcelán
1945
100 korona 1923
arany karika
hoffman
hollóházi kávéfőző
kristály vizespohár
aranyozott csésze
arany szemüveg
20 korona 1919
rugós
bokacsizma
medence
könyv szekrény
kennedy
fiókos szekrény
istván a király
kerti retro
autóskártya
zománc tábla
oláh jolán
antik medál
likőröskészlet
herendi sérült