virágtartók (3 tétel)
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
138.12 USD
honvédség
hollóházi bohóc
relikvia
müzlis
eozin minaret
reklám tükör
uránzöld üveg
tésztaszűrő
hollóházi szakmáry
fadoboz zárható
sztálinváros
kutya szobor
gy molnár istván
tv
kispárna huzat
só bors tartó
gyenes lajos
bordó arany
nyúl péter
hálószoba bútor
reif
empire csillár
jeges ernő
irat
nefertiti