Cukortartó (0 tétel)
fametszet 1854
német porcelán asztali lámpa
régi bőr címke
vitorlásos rézkarc
porcelán gyűrűtartó tálka
aranyozott gránát
sárga kristály
hollóházi hajnalka süteményes
playbig
szövet naptár
karácsonyfa dísz csillám
zsolnay eozin füles váza
50000 líra
régi fehér
hűtőgépgyár
herendi viktória mintás óra
meisseni porcelán étkészlet
régi medvék
larimár ezüst gyűrű
mnb tok
123
alföldi porcelán nárciszos
bélyeg rákóczi
gyönyörű szecessziós lámpa
monet karkötő