antik gyűrű (0 tétel)
porcelán jelenetes
réz szék
csúcs dísz
bieder asztal
neobarokk ruhásszekrény
kossuth 1946
időzítő
gránit tálak
angol nyelvű
herendi bécsi rózsás
vas doboz
forgalmi sorok
bárányos
bronz állólámpa
pöttyös porcelán
szecessziós arany
lavazza
10 fillér 1920
50 gyűrű
béla dénár
csoki papír
arany gyűrű opál
sérült szobor
aranyozott csillár
vajtartó porcelán