petz (0 tétel)
lápisz lazuli ékszerek
koloniál hibátlan
eladó régi baba
ma mindent eladók
merőkanál jelzett
türkizkék üveg váza
20 korona replika
hc bögre
rézkarc paraszt
salgótarján képeslap
bordó bizsu
kopogtató ajtódísz
díszpárnahuzat keresztszemes
kis tálalók
ezüst gyűrű 58 59
kr
haját fonó lány
wmf tálka
zsolnay porcelán figurális török jános
rippl rónai ödön
1 9 ct
angyalos óra
46 női kabát
simon folyópart
borostyán színű üveg tányérok