Karácsonyfadísz (2 tétel)
hotel csésze
túra bakancs
rolex pepsi
kasmír pulóver
ifj kovács
anyák napi
arnold doulton
igazságra
drasche leves
korcsek jános
rézkarc halász
amerikai kulacs
retro mazsola
komód restaurált
1943 augusztus
spellbound
zsolnay stafír étkészlet
debut
csoór
vera pelle táska
1 krajcár kb
vadászos tányérok
ezüst kulcstartó 925
maci csomag
barokk keretes tükör